kim jestem?

Cześć! Mam na imię Sebastian i jestem profesjonalnym coachem, którego największą pasją jest zgłębianie tematu inteligencji emocjonalnej. Od ponad 10 lat pracuję z ludźmi w większych i mniejszych organizacjach na stanowiskach liderskich, zarządzając kompleksowo zespołami i projektami. Ta praca doprowadziła mnie do zawodu coacha, team coacha oraz trenera inteligencji emocjonalnej.

Jak pracuję?

Pracuję w ujęciu ericksonowskim (Erickson College International), jak rownież prowokatywnym, stosując narzędzia i metody zgodne z wytycznymi i Kodeksem Etycznym ICF (International Coach Federation). 

 

Gdzie uczyłem się coachingu?

Moje kompetencje i umiejętności potwierdzają certyfikaty, szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i coachingu, organizowane m.in. przez ICF Polska, HPR GROUP, WIAL Poland (World Institute for Action Learning), Kingmakers oraz

edukacja akademicka – STUDIA PODYPLOMOWE na Uczelni Łazarskiego w Warszawie „Szkoła Coachingu Select Your Way”, posiadające akredytację International Coach Federation – największej międzynarodowej organizacji reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów na świecie. ICF przyznaje akredytacje szkołom coachingowym oraz wyznacza najwyższe standardy w zakresie coachingowej profesji.

Obecnie kończę największą w Polsce Szkołę Team Coachingu prowadzoną przez HPR GROUP. Posiadam Certyfikat ACSTH International Coach Federation.

Jakie mam doświadczenie?

 

Oprócz sesji indywidualnych z klientami prywatnymi, doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. jako coach wewnętrzny dla pracowników w Polskiej Akcji Humanitarnej, działam również w organizacjach pozarządowych, prowadząc swoje autorskie szkolenia i warsztaty dotyczące inteligencji emocjonalnej, komunikacji i szacunku oraz kompetencji miękkich. 

W organizacjach najbardziej interesują mnie tematy uważnego przywództwa, budowania efektywnych zespołów oraz zarządzania organizacjami przyszłości. Grupowo i zespołowo pracuję takimi narzędziami jak: Action Learning, Points of You, Case Clinic czy The Point.

W swojej pracy specjalizuję się w:

life coachingu oraz coachingu inteligencji emocjonalnej, koncentrując się na rozwoju i zmianie w życiu prywatnym klienta,

coachingu transformacyjnym, nastawionym na głęboką zmianę wewnętrzną,

executive coachingu, dedykowanym liderom, członkom zarządu i menedżerom poszukującym inspiracji i najwyższych wyników,

team coachingu, nastawionym na rozwiązywanie problemów i rozwijanie kompetencji miękkich jego poszczególnych członków.

Więcej o mnie

 

Zawodowo od wielu lat związany jestem również z marketingiem, reklamą i pr. Prywatnie wielki pasjonat podróżowania, psychologii, literatury i kina, wiecznie poszukujący nowych wyzwań i ekstremalnych przygód. Właściciel najbardziej uroczego mopsa na świecie.

Masz pytania dotyczące metod mojej pracy?

 

Napisz lub zadzwoń, na wszystkie chętnie odpowiem.

Sebastian, Twój Profesjonalny Coach!

Napisz do mnie

kontakt@sitowski.pl

lub zadzwoń

+48 602641215