Coaching indywidualny

Ostatnio czujesz, że coś jest nie tak w Twoich relacjach w pracy, w związku lub w relacjach z samym sobą? Dokładnie wiesz z czego wynika problem lub zupełnie nie możesz znaleźć przyczyny. Chciałbyś czuć się lepiej, ale nie wiesz co powinieneś zrobić, żeby tak się stało?

Sesje coachingowe pomogą Ci poukładać to co dzieje się w Twojej głowie i emocjach. Podczas spotkań będę Twoim towarzyszem, tak abyś nie musiał mierzyć się z dręczącą Cię kwestią sam. Pomogę Ci wyznaczyć cel na nasze spotkania, spojrzeć na aktualną sytuację z różnych perspektyw, odnaleźć przyczyny, ale i przewidzieć skutki bierności lub podejmowanych działań.

Jestem wielkim fanem idei inteligencji emocjonalnej. Wierzę, że to właśnie ona pomaga nam w różnych relacjach w naszym życiu. Czasem jednak może prowadzić nas w ślepe zaułki. Siła emocji może być niesamowicie pozytywna i budująca, ale również destrukcyjna. Warto więc im się przyglądać.


Możemy współpracować w obszarach:

Będąc w związku doświadczamy całej palety emocji, takich, jak radość, spokój, zaufanie, wsparcie. Jest jednak też druga strona, gdzie pojawia się złość, gniew, lęk czy odrzucenie. Każde z tych uczuć warte jest obejrzenia i sprawdzenia, jak działa na Ciebie na Twoją relację.

Pamiętaj, że związek nie musi być tylko partnerski, może dotyczyć Twojej relacji z rodzicem, rodzeństwem czy przyjacielem. Emocje pojawiają się w każdym związku. Ważne, żeby były dla Ciebie budujące, a nie destrukcyjne

 

Emocje w pracy często kojarzą się ze stresem, bezradnością, złością czy gniewem. Pamiętaj, jednak że w pracy może pojawić się też spokój, empatia, motywacja, zaangażowanie. Możemy wspólnie popracować nad odnalezieniem budujących emocji w Twoim życiu zawodowym.

Relacje z samym sobą to najważniejszy obszar, w którym pojawia się wiele emocji. Często to właśnie tu leży przyczyna naszych sukcesów i niepowodzeń. Podczas sesji staram się, abyś miał czas przyjrzeć się emocjom, które są wewnątrz Ciebie, które wpływają na Twoją codzienność. Sprawdzamy czy jest wśród nich szacunek, pewność siebie, odwaga do bycia sobą, a może raczej poczucie wstydu, wewnętrzny krytyk i destrukcyjne przekonania.

 

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o naszych spotkaniach:

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie?

Napisz do mnie lub zadzwoń