executive coaching - coaching dla liderów

Charyzmatyczny, skuteczny lider potrzebuje wsparcia i rozwoju. Executive coaching to forma współpracy dedykowana właśnie liderom, członkom zarządu i menedżerom poszukującym inspiracji i najwyższych wyników.

Podczas sesji pomogę Ci wyznaczyć cel na nasze spotkania, spojrzeć na aktualną sytuację z różnych perspektyw, odnaleźć przyczyny, ale i przewidzieć skutki bierności lub podejmowanych działań. Obszary nad którymi będziemy pracować mogą dotyczyć zarówno Twojej roli w firmie, Twoich relacji z zespołami i innymi liderami organizacji, jak i kierunków rozwoju na kolejne lata. Może to być również zupełnie inny temat, który najlepiej przysłuży się Tobie i Twojej firmie.

Wśród najważniejszych kompetencji lidera mogę wymienić uważność, słuchanie, inspirowanie, towarzyszenie w rozwoju i umiejętność radzenia sobie z emocjami w zespole. Lider potrzebuje też czasem takiej uwagi dla samego siebie – takie wsparcie może zapewnić właśnie executive coaching.

Jeżeli sam jesteś liderem lub poszukujesz coacha dla managera ze swojej organizacji – napisz do mnie i umówmy się na pierwszą, bezpłatną sesję. 

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o executive coachingu:

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy executive coaching jest dla Ciebie lub innego lidera w Twojej organizacji?

Napisz do mnie lub zadzwoń